Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Jesteśmy w centrum Twojego świata.

    XXIX Liceum Ogólnokształcące

    im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps. Zapora w Lublinie

PRZEDMIOT

NAZWA ZAJĘĆ/ DLA KOGO

TERMIN

OPIEKUN

 

PRZEDMIOTOWE

 

 

biologia

Koło biologiczne kl. 2 i 3 gim

wtorek 14.40-16.15

Beata Karwowska

chemia

Koło olimpijskie kl. 2 i 3 gim

sobota 12.30-14.00

Sylwia Wieczorek

chemia

Zajęcia wyrównawcze/wszyscy uczniowie

czwartek 13.50-15.30

Sylwia Wieczorek

geografia

Edukatorium

poniedziałek 7.30-8.15

środa 7.30-8.15, s. 36

Iwona Kryczka

historia

Koło historyczne

poniedziałek 13.50

wtorek 14.40

Monika Olędzka-Kozakiewicz

historia

Kółko prawnicze

poniedziałek 7.30-8.20

Małgorzata Szwedo

informatyka

Koło informatyczne Gim/LO

czwartek 14.40-15.25

Alicja Malon

język angielski

Zajęcia dla olimpijczyków

piątek 13.00-13.45

Joanna Ciszewska

język angielski

Koło „konkursowe”

poniedziałek 8.20-9.05

Joanna Daszczuk

język angielski

Rozszerzenie w kl. 2b

poniedziałek 13.00-13.45

Joanna Daszczuk

język angielski

Repetytorium do egzaminu kl. 3a

Koło j. angielskiego kl. 2c (chłopcy)

poniedziałek 13.50-14.35

środa 12.00-12.45

Agnieszka Kańczugowska

język angielski

Koło – przygotowanie do konkursów

wtorek 14.35-15.25

Joanna Skrzypczak

język angielski

Rozszerzenie 2b

Rozszerzenie 3c

środa 13.00-13.50

środa 8.20-9.05

Joanna Skrzypczak

język angielski

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 2d

13.45-14.30

Teresa Wiśniewska

język francuski

Koło  - kl. 3a

Koło – kl. 2a

Do olimpiady i egzaminu DELF A2

poniedziałek

 13.50-14.35

środa 13.50 – 14.35

Anna Białek Marek

język francuski

Koło zainteresowań j.francuskim, przygotowanie do konkursów i egzaminu DELF

poniedziałek 13.50-14.35

Justyna Pasternak

Język niemiecki

Kurs języka niemieckiego

wtorek 14.40-15.30

czwartek 15.30-16.15

D. Brzezińska-Dąblowska

M. Krawczyk-Beć

Język polski

Edukatorium z j.polskiego dla LO

środa 7.30-8.20

Małgorzata Kwiatkowska

Język polski

Repetytorium z języka polskiego

piątek 13.50-14.35

Izabela Orszulak-Myka

Język polski

Repetytorium – j. polski

poniedziałek 7.30-8.15

Bożena Szczepańska

Język polski

Koło polonistyczne

środa 14.40-15.25

Bożena Szczepańska

Język włoski

Koło języka i kultury włoskiej

czwartek 13.50-14.35

s. Agnieszka Kwaśniewska

matematyka

Repetytorium z matematyki dla kl. 3

poniedziałek 7.30-8.15

wtorek 13.50-14.35

czwartek 13.50-14.35

Beata Jelinek

matematyka

Zespół wyrównawczy z matematyki – kl. 1a LO

wtorek 14.40-15.25

piątek 13.00-13.45

Danuta Świderek

matematyka

Zespół wyrównawczy z matematyki – kl. 2f

czwartek 14.40-15.25

Danuta Świderek

religia

Koło różańcowe kl. 2, 3a, 3f

czwartek 11.40-11.55

s. Agnieszka Kwaśniewska

wos

Kółko prawnicze

poniedziałek 7.30-8.20

Małgorzata Szwedo

wychowanie fizyczne

Koszykówka chłopców

piątek 14.35-16.50

Wojciech Marek

wychowanie fizyczne

Tenis stołowy

środa 14.35-16.05

Wojciech Marek

INNE

Chór

poniedziałek, czwartek 13.50-15.30

wtorek, środa 14.40-16.15

Irmina Pietraszko

Koło plastyczne

wtorek 14.30

Ewa Kołodziejczyk

Szkolny Klub Wolontariusza

czwartek 13.45-14.35

Ewa Dąbrowska

Beata Jelinek

Zajęcia dla uczniów z dysleksją

według planu uczniów

Ewa Dąbrowska

Efektywne metody uczenia

według planu uczniów

Ewa Dąbrowska

 

Koło czytelnicze - projekt PoczytajMy

od II semestru

Małgorzata Łopuszyńska-Ratyna

Copyright © 2018 XXIX Liceum Ogólnokształcące Rights Reserved.